1 листопада 2023 р. на базі фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася наукова конференція здобувачів вищої освіти. Конференції працювала за трьома секціями: «Математика та методика навчання математики», «Фізика та методика навчання фізики»,  «Комп’ютерні науки». У  роботі конференції взяли участь понад 50 здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, яка проходила в онлайн форматі. Здобувачі вищої освіти презентували свої наукові здобутки. Робота конференції супроводжувалась активним обговоренням, дискусіями та слушними порадами. Доброзичлива та конструктивна атмосфера сприяли творчій роботі та обміну думками між учасниками.