27 жовтня 2023 року фізико-математичний факультет приймав гостей!
Науково-педагогічні працівники кафедри математики та здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Математика) мали чудову нагоду стати слухачами гостьової  лекції “Елементи теорії груп” Віктора ЖУРАВЛЬОВА, кандидата фізико-математичних наук, доцента, доцента кафедри алгебри та комп’ютерної математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Під час лекції  Віктор Миколайович  розповів студентам про історію виникнення теорії груп, її основні теореми та властивості.
Впродовж виступу лектор акцентував увагу здобувачів вищої освіти на практичних аспектах та прикладах, які викликали науковий інтерес та запитання студентів.
На лекції панувала дружня атмосфера, а  нова інформація зацікавила студентів, які відчули важливість і перспективність саморозвитку для майбутньої професії.