1 листопада 2023 р. відбувся захід  “Бути доброчесним” для здобувачів вищої освіти фізико-математичного факультету бакалаврського та магістерського рівнів і наукових керівників курсових, бакалаврських та кваліфікаційних робіт.
Студенти дізналися чимало корисної інформації: як правильно оформити список використаних джерел, як здійснити покликання на використані джерела інформації, що таке УДК і для чого він потрібен, як користуватися електронним каталогом, інституційним репозитарієм тощо.
Вдячні за організацію та проведення цікавої пізнавальної зустрічі працівникам бібліотеки К-ПНУ, а саме:
Гайшук Галині Валеріївні – завідувачці інформаційно-бібліографічного відділу;
Резнічук Людмилі Василівні – завідувачці відділом абонементів та читальних залів бібліотеки;
Кунцевичу Андрію Васильовичу – завідувачу відділом електронних інформаційних ресурсів.