Бакалавр

Для підготовки бакалаврів факультет здійснює набори здобувачів вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти (профільної середньої освіти), освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра.

Навчання бакалаврів відбувається очно за такими освітніми програмами:

  1. Середня освіта (Фізика, інформатика); сайт випускової кафедри: http://mvf.kpnu.edu.ua/
  2. Середня освіта (Математика, інформатика); сайт випускової кафедри: https://math.kpnu.edu.ua/
  3. Комп’ютерні науки та інформаційні технології; сайт випускової кафедри: https://cs.kpnu.edu.ua/

Для вступу на І курс на вищезазначені освітні програми необхідно подати:

‒       результати НМТ (Національного мультипредметного тесту) або ЗНО;

‒       мотиваційний лист.

Для вступу на ІІ курс необхідно подати:

‒       документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

‒       мотиваційний лист.

Більше інформації можна знайти тут: https://vstup.kpnu.edu.ua/

Основні етапи вступної кампанії

Реєстрація електронних кабінетів з 01 липня.

Реєстрація заяв на участь у співбесідах та творчих конкурсах для вступу  на місця державного та регіонального замовлення   з 03 липня  до 18.00 години 10 липня.

Реєстрація заяв на участь у співбесідах та творчих конкурсах для вступу виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб з 03 липня до 18.00 години 25 липня.

Строки проведення співбесід та творчих конкурсів для вступу за всіма джерелами фінансування з 07 липня до 18 липня.

 Строки проведення співбесід та творчих конкурсів для вступу виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб 07 липня 31 липня.

Реєстрація заяв вступників 19 липня до 18.00 години 31 липня.

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовлення не пізніше 05 серпня.

Строк виконання вступниками, які  отримали рекомендації до зарахування вимог до зарахування на місця державного або  регіонального замовлення до 18.00 години 08 серпня.

Надання рекомендацій до зарахування  та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції не раніше 09 серпня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням не пізніше 10 серпня.

Зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб не пізніше ніж 30 серпня.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб не пізніше 18 серпня.

Як подати документи?

Подача документів здійснюється з особистого електронного кабінету. При виникненні труднощів Ви можете звернутись до наших фахівців для належної допомоги за адресою м. Ка’янець-Подільський, вул. Огієнка, 61. І поверх, приймальна комісія, ауд. 105.

Необхідні документи

Під час подання заяви в паперовій формі вступник особисто пред’являє  оригінали:

  • документа, що посвідчує особу;
  • військово-облікового документа – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • документа державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • документів, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1 на основі повної загальної середньої освіти.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

  • копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
  • копію військово-облікового документа – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
  • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Що таке мотиваційний лист і навіщо він потрібен?

Мотиваційний лист – це ваш шанс представити себе як вмотивовану, яскраву та дуже здібну особистість, готову вступити до університету. Зробіть свій лист яскравим особистим описом вашого унікального «я», щоб показати, хто ви є і чому Ви хочете, щоб Вас прийняли.

Мотиваційний лист – це документ, що складається і подається вступником до закладу вищої освіти, у якому пояснюються причини, через які вступник вважає себе найкращим кандидатом для вступу на відповідну навчальну програму. Підготовка такого листа вимагає детального дослідження вступником загального академічного середовища університету та різних освітніх програм. До мотиваційного листа студент може додати копії грамот, дипломів, сертифікатів, що підтверджує інформацію, викладену у листі.

Такий лист має подвійну цінність. З одного боку, він дещо збільшує конкурсний бал, і це може бути важливим аргументом при вступі. За однакових вступних балів заклади освіти зможуть надати перевагу найбільш вмотивованим абітурієнтам. З іншого боку, пишучи мотиваційний лист, вступник отримує додаткову можливість обміркувати та аргументувати своє рішення, утвердитись у своєму переконанні вступити на відповідну освітню програму або змінити свою думку.

Мотиваційний лист повинен відповідати формальним вимогам, що ставляться до ділових листів:

  • зміст повинен бути лаконічним. Короткий виклад думок і використання найменшого числа слів заощадить дорогоцінний час зайнятої людини. Тільки важливі деталі, факти, цифри;
  • чітка структура спростить прочитання листа. Заздалегідь продуманий план дозволить конкретно вказати на значущі аспекти проблеми. Для спрощення читання бажано розбивати текст на абзаци, кожен з яких має містити певну концепцію;
  • неприпустимість емоцій. Лист не повинен мати емоційного відтінку, треба прагнути стриманості, розважливості, серйозності, практичності;
  • простота у викладі, яка дасть адресату можливість швидко зрозуміти зміст прочитаного;
  • неприпустима наявність орфографічних і стилістичних помилок.

Якою має бути структура мотиваційного листа?

Мотиваційний лист повинен бути написаний грамотно з дотриманням чіткої структури викладення інформації:

  • Розмір – 1-2 аркуші:
  • Формат сторінки – А4;
  • Кегль шрифту – 12;
  • Інтервал між рядками – 1,5.

Структура мотиваційного листа повинна містити «шапку», звертання, вступ, основну та заключну частини.

Мотиваційний лист до К-ПНУ ім. Огієнка та поради вступникам з його написання: https://vstup.kpnu.edu.ua/motyvatsijnyj-lyst/

Нижче наведено приклади мотиваційних листів для ознайомлення із загальними принципами їх написання. Пам’ятайте, що успішний мотиваційний лист – це завжди Ваша особиста історія, що розповідає саме про Вас та відображає Вашу зацікавленість у вступі на ту чи іншу спеціальність закладу вищої освіти.