Учасники конференції відзначити високий науковий рівень доповідей конференції, актуальність її проблематики і перспективність запропонованих вирішень технологічного та дидактичного рівня реалізації STEM освіти, інноваційні пвдходи до вирішення організаційних, технічних та методичних  питань реалізації інтегрованого навчання природничо-математичних дисциплін, формування компетентності та наукового світогляду у підготовці майбутніх фахівців природничо-математичного напряму.Відзначаючи ефективність  напрацювань кафедри фізики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в напрямку розбудови національної системи освіти, учасники конференції наголосили на високому організаційному рівні Міжнародної науково-методичної конференції «ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ STEM-ОСВІТИ В УМОВАХ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦЯ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО НАПРЯМУ» і виразили впевненість в необхідності та доцільності продовдення такого роду зустрічей для обговорення актуальних питань STEM освіти та інтегративних тенденцій природничо-математичної освіти в майбутньому.