З 26 по 28 лютого 2024 року в університеті проходили змагання серед збірних команд факультетів із паркового волейболу.

Вітаємо нашу неймовірну жіночу волейбольну команду в складі: Ангеліни НЯНЬЧУР (капітан команди), Тетяни КОЗАЧУК, Оксани ШАНДУЛЬ, Анастасії НАВРОЦЬКОЇ з гарним результатом в університетській першості (4 місце)! Ви продемонстрували високий рівень майстерності, енергію та командний дух. Бажаємо вам подальших успіхів і нових перемог!

Вітаємо нашу непереможну чоловічу волейбольну команду в складі:  Назарія СВИНАРА (капітан команди), Андрія ДЖУЛІЯ, Владислава МУХИ, Микити ФЕНЦУРА, Богдана ХИЖНЯКА з вражаючою перемогою в університетській першості! Ми срібні призери! Ваша впевненість, талант і наполегливість заслуговують на найкращі слова вдячності. Ви – справжні чемпіони, і ми пишаємося вашими досягненнями.

Нехай ці маленькі перемоги будуть лише початком вашого успішного шляху!