Шановні випускники шкіл та коледжів!

Вітаємо Вас на сайті фізико-математичного факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка!

Сьогодні перед Вами постає нелегкий вибір: з якою професією пов’язати власну долю та який заклад вищої освіти для цього обрати. Впевнені, що Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка на цьому шляху допоможе Вам реалізувати усі прагнення і таланти та надасть можливості для різностороннього розвитку.

Наш Університет – освітній заклад із сторічною історією. Кожна нова епоха вносила певні зміни в його функціонування, від процвітання до боротьби за його існування. Разом із закладом свою історія проживав фізико-математичний факультет, який було засновано у 1918 році в числі перших факультетів Кам’янець-Подільського державного українського університету. Потреба у ґрунтовних знаннях математики та фізики виникла ще у ті часи і є, беззаперечно, і у наш час.

Пройшовши крізь роки, наш фізико-математичний факультет укріпився, набув популярності в наукових колах, збудував потужну матеріально-технічну базу. Багато десятиліть поспіль наш факультет зберігає перші місця в усіх рейтингах Університету. Серед відомих постатей, які закінчували наш факультет – Боднарчук С.М. – Герой України, Герой «Небесної сотні», громадсько-політичний діяч, учитель фізики; Вишневський І. М. – директор Інституту ядерних досліджень НАН України, академік НАН України; Кондратюк Р.Р. – заступник директора із загальних питань Головної астрономічної обсерваторії НАН України; Мартинюк Д.І – доктор фізико-математичних наук, професор, лауреат Державної премії УРСР в галузі науки і техніки; Теплінський Ю.В. – доктор фізико-математичних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений працівник народної освіти України; десятки докторів та кандидатів наук, професорів, які передавали і сьогодні передають свої знання молодому поколінню в Україні та за її межами.

Сьогодні факультет здійснює підготовку фахівців за такими спеціальностями: Середня освіта “Фізика”, Середня освіта “Математика”, “Комп’ютерні науки”.

Здобувши фах на фізико-математичному факультеті Ви зможете працевлаштуватися:

• у державних та приватних закладах освіти різних рівнів;
  • у сфері фінансів та прикладної математики;
  • у STEM-центрах та центрах науково-технічної творчості;
  • у науково-дослідних установах у галузі фізики, математики та технічних наук;
  • на промислових підприємствах;
  • у сервісних центрах обслуговування електронної техніки;
  • в IT-компаніях у галузях:
        • програмування;
        • веб-розробки;
        • адміністрування мереж;
        • IT-проектування;
        • дизайну та графіки;
        • комп’ютерного моделювання.

На фізико-математичному факультеті систематично проводяться студентські наукові конференції регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів. На факультеті діють проблемні гуртки, студенти беруть участь у різноманітних культурно-масових заходах, які організовуються як на базі університету, так і на базі міста. Студентське життя сповнене різноманітними святами та конкурсами, турнірами з КВК, організованими студентським самоврядуванням.

Ми запрошуємо на навчання усіх, хто хоче отримати якісну освіту і яскраве студентське життя! Впевнені, що обравши наш факультет, Ви не пошкодуєте!

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Освітній ступінь «БАКАЛАВР»
014 Середня освіта (Фізика)
014 Середня освіта (Математика)
122 Комп’ютерні науки

Освітній ступінь «МАГІСТР»
014 Середня освіта (Фізика)
014 Середня освіта (Математика)
122 Комп’ютерні науки

КОНТАКТНІ ДАНІ

Деканат фізико-математичного факультету:

тел. (03849) 3-16-01; (067) 662-44-92

Email: dec_fizmat@kpnu.edu.ua

Приймальна комісія університету:

тел. (03849) 3-06-01, (093) 0251004, (098) 2237287

Email: pk_kpnu@kpnu.edu.ua

Web-site: vstup.kpnu.edu.ua

Сайт університету – www.kpnu.edu.ua

Фізико-математичний факультет чекає на Вас!