16 лютого в Україні відзначають День єднання, встановлений Указом президента два дні тому.

День єднання має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску.

Сьогодні піднято прапори на всіх адмінустановах, о 10:00 год відбулось виконання державного гімну, у вечірній час адмінбудинки підсвічуватимуться кольорами прапора України.

Під час відеозвернення президент заявив: «Цього дня ми вивісимо національні прапори, вдягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність. У нас одне-єдине європейське прагнення – ми хочемо свободи та готові її виборювати».

Фізико-математичний факультет Кам’янець-Подільського національного університету долучається до Всеукраїнського Дня Єднання! З Україною у серці! Слава Україні!