З метою належного та своєчасного розподілу місць проживання студентів у гуртожитках К-ПНУ ім. І. Огієнка була створена комісія з поселення студентів і затверджено графік її засідань.

Засідання комісії стосовно поселення у гуртожиток №3 розпочнеться 26 серпня о 16.00 год. та 12 вересня о 16.00 год..

Склад комісії:

• ШТЕФАНКО Ю.В., голово профкому студентів, аспірантів та докторантів університету – голова комісії;
  • РАЧКОВСЬКИЙ О.М., проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази) – заступник голови комісії;
  • ТУРНІЦЬКА М.О., спікер студентського сенату – секретар комісії;
  • ЩИРБА В.С., декан фізико-математичного факультету;
  • РОМАНЮК Л.В., завідувач гуртожитком №3.

Встановлено такі терміни подання заяв на поселення до студентських гуртожитків:

• з 5 по 10 вересня 2020 року – для студентів І курсу;
  • з 3 по 20 серпня 2020 року – для студентів ІІ, ІІІ, IV курсу та ІІ курсу ОС “магістр”.

Подання заяв цьогоріч відбуватиметься у дистанційному режимі. Форма заяви, яку треба заповнити онлайн доступна за покликанням: https://forms.gle/mn9WYmASgbFkBiih9.

Встановлено такі терміни видачі документів щодо поселення до гуртожитку:

• з 28 серпня 2020 року – для студентів ІІ, ІІІ, IV курсу та ІІ курсу ОС “магістр”;
  • з 13 вересня 2020 року – для студентів І курсу.