15 травня 2019 р. студенти фізико-математичного факультету відвідали музей мініатюр «Замки України» – єдиний в Україні музей під відкритим небом, де розміщено точні копії 16-ти замків України.

У музеї завдяки цікавій та змістовній розповіді екскурсовода студенти познайомилися одразу зі всіма найвідомішими архітектурними пам’ятками України. Студентів не зупинила погана ранкова погода й день відпочинку виявився чудовим.

Студенти мали змогу побачити Леськівський палац, Підгородецький замок та багато інших мініатюр замків, виконаних з неймовірною точністю та найдрібнішими деталями. Екскурсовод розповіла дивовижні факти про будівництво архітектурних споруд та про їх власників.

Так, надихаючись історією минулого, відвідали будівлі, пошматовані віками, які непохитно продовжують  стояти й нині.

Розповідь студентів групи KN1-B16 Євтушенко Тетяни та Іванчук Марини