02 травня викладач Університету Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща), випускниця фізико-математичного факультету К-ПНУ Ганна Мельник провела онлайнову зустріч для студентів кафедри математики К-ПНУ.

Під час обговорення Ганна презентувала порівняльну характеристику систем освіти України та Польщі, а також розглянула спільні й відміні риси дошкільної, початкової, середньої та вищої освіти двох країн. Як з’ясувалося, між системами освіти України та Польщі багато спільного, але, разом із тим, є низка відмінностей, зокрема в організації освітнього процесу, наявності загальної електронної системи, методах і підходах до навчання. Ганна наголосила на сильних та слабких сторонах двох систем і зазначила, що головним залишається бажання здобувачів освіти отримувати знання та вміти вчитися. Вона побажала якнайшвидшої перемоги Україні та українському народу.

Дякуємо Ганні за чудову зустріч, інформативну та цікаву доповідь. Сподіваємось на подальшу співпрацю.