9 квітня на фізико-математичному факультеті відбулась наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023-2024 н.р.

Доповіді здобувачів вищої освіти проголошувались за 3-ма секціями: методика навчання математики, методика навчання фізики, комп’ютерні науки.
У конференції взяли участь понад 60 учасників, які представляли результати нукових досліджень, отриманих в ході роботи над курсовими, кваліфікаційними проектами та індивідуальними науково-дослідними темами.
За результатами конференції планується видання 18 випуску «Збірника наукових праць студентів та магістрантів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка».
Бажаємо усім учасникам конференції  успіхів та творчого натхнення для подальших наукових здобутків!