26, 27 та 29 березня 2024 року на фізико-математичному факультеті відбувся цикл заходів для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти з популяризації академічної доброчесності  «Бути доброчесним – це чесно здобувати якісну освіту!», «Врегулювання конфліктних ситуацій в К-ПНУ», які були спрямовані на підвищення свідомості здобувачів вищої освіти щодо етичних аспектів наукової діяльності, поваги гідності всіх учасників освітнього процесу.

Такі заходи сприяють популяризації та формуванню  культури наукової чесності серед студентської громадськості факультету та покращенню якості наукових досліджень.
Заходи підготували та провели: Валерія БРІГІДІНА та Вікторія ОРЛЯНСЬКІА – здобувачі вищої освіти групи М1-В22.
Цикл заходів з популяризації академічної доброчесності