12-13 березня 2024 року на фізико-математичному факультеті К-ПНУ імені І. Огієнка відбулася звітна наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023 р.

Науково-педагогічні працівники факультету, які працювали в 3 секціях,  виступили з 22 доповідями з актуальних питань у галузі фізико-математичних, педагогічних та комп’ютерних наук.

За результатами конференції буде видано збірник наукових праць «Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: збірник за підсумками звітної наукової конференції викладачів, докторантів і аспірантів» (Випуск 23).

Наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023 році