До 105-річчя з Дня заснування Університету Огієнка, який відзначають 22 жовтня, оголошуємо фотоконкурс «К-ПНУ – твоє успішне майбутнє».

Умови конкурсу:

– візуалізацію девізу «К-ПНУ – твоє успішне майбутнє» у форматі jpg потрібно надіслати на електронну пошту prescentr@kpnu.edu.ua (у темі листа зазначити: Фотоконкурс «К-ПНУ – твоє успішне майбутнє»; у тексті листа вказати: своє ПІБ, факультет/навчально-науковий інститут, курс, групу);

– зображення (відзняте на телефон/фотоапарат, створене в графічному редакторі, намальоване власноруч) має проілюструвати красу, особливості та атмосферу університету і навчання, вплив на особистий та професійний розвиток студентів.

Світлини мають бути авторськими (тобто зроблені безпосередньо учасником конкурсу).

За підсумками конкурсу будуть визначені переможці, які обов`язково отримають подарунки!

Переможців визначатимуть на офіційній сторінці К-ПНУ в соціальній мережі Instagram 24 жовтня шляхом голосування.

Реченець виконання умов конкурсу – 23 жовтня 2023 р.

Результати фотоконкурсу будуть оприлюднені на офіційних сторінках К-ПНУ в соцмережах.