25-29 вересня проходив турнір  «КУБОК РЕКТОРА» з мініфутболу серед команд факультетів Кам’янець – Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Участь у змаганнях взяли команди: факультету фізичної культури (І курс), фізико-математичного факультету, історичного факультету, природничо–економічного факультету, факультету  фізичної культури (ІІ курс), факультету фізичної культури (ІІІ курс),  факультету фізичної культури (фізична терапія, ерготерапія).

За підсумками турніру КУБОК РЕКТОРА виборола збірна команда факультету фізичної культури (фізична терапія, ерготерапія); срібним призером стала команда факультету фізичної культури (І курс); бронзові нагороди здобули гравці фізико-математичного факультету.

Вітаємо всіх учасників і переможців змагань!

У К-ПНУ відбувся Кубок ректора з мініфутболу