Уже понад рік Збройні сили України мужньо боряться за незалежність і суверенітет нашої держави.

Для кожного з нас ЗСУ — це не просто армія добре підготовлених військових. Це наш цілодобовий захист і оберіг, це можливість українців спати вночі та працювати вдень, навчатися та навчати, виховувати дітей та думати про майбутнє.
11 травня на фізико-математичному факультеті відбувся надзвичайно важливий та зворушливий виховний захід «Героям Слава!», який підготували та провели: кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри математики, куратор академічної групи студентів М1-М22,  Уляна ГУДИМА, та кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри математики, куратор академічної групи студентів М1-В20,  Тетяна ДУМАНСЬКА.
Учасники заходу побажали нашим захисникам перемоги, сил, терпіння та мужності! У знак безмежної вдячності  здобувачі освіти фізико-математичного факультету вшанували памʼять усіх загиблих внаслідок  ворожої агресії воїнів  хвилиною мовчання та покладанням квітів у сквері Героїв.
Дякуємо, що Ви у нас є!!!