У рамках співпраці між кафедрою фізики фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Кам’янець-Подільським ліцеєм №3 було організовано захід “Експедиція країною електричного заряду” на базі Лабораторії методики і техніки навчального фізичного експерименту імені Івана Вікторовича Іваха. Проводив захід професор кафедри фізики, доктор педагогічних наук, доцент Аркадій Миколайович Кух, який продемонстрував присутнім учням 10-А класу та вчителям (вчитель фізики Сергій Касапчук, вчитель інформатики Оксана Розумовська та вчитель математики Лариса Рябокляч) ряд цікавих демонстрацій та експериментів, що стосувалися властивостей електричного заряду. Учасники заходу мали змогу бути не лише спостерігачами, але й активними дослідниками та випробовувачами.