21-23 березня 2023 року здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники фізико-математичного факультету мали прекрасну можливість доєднатися до онлайнових лекцій викладачів провідних європейських університетів у межах проєкту DIGECO.  Прослухані лекції були пізнавальними, цікавими та інформативними.  Гарна нагода для наших здобувачів отримати досвід спілкування англійською мовою та необхідні нові  знання з тем: “Відкриті дані. Регламент/Практика”,  “Управління великими данними”.   Лектори наводили приклади з власного життєвого досвіду, підтримуваи інтерес і зацікавленість аудиторії протягом усього виступу. Наприкінці зустрічі слухачі задали ряд  запитань, на які лектори з задоволенням дали відповіді.   Переконані, що такі лекції допомагають майбутнім фахівцям набути впевненості та розширити спектр своїх знань.