7 березня відбулася зустріч науково-педагогічних працівників фізико-математичного факультету з доктором філософії з освітніх технологій, магістром електронної інженерії та магістром освітніх технологій Мухамметом Демірбілеком, що працює в  Університеті Сулеймана Деміреля на педагогічному факультеті, кафедрі педагогічних наук – педагогічних технології та комп’ютерної освіти (Іспарта, Туреччина). На зустрічі науковець поділився власним досвідом підготовки та реалізації різних міжнародних проєктів, географія яких дійсно вражає, – це низка провідних європейських та американських університетів. Доповідач окреслив можливі напрямки співпраці з фізико-математичним факультетом К-ПНУ. Враження від спілкування неперевершені.  Пан Мухаммет надзвичайно цікавий співрозмовник, який планує підтримати українських науковців і в подальшому розглядає залучення викладачів нашого факультету до роботи у спільних проєктах. Першу цеглину нашої співпраці закладено! Розраховуємо на співпрацю! Особливу подяку працівники висловлюють керівнику відділу міжнародних зв’язків, пані Тетяні СТОРЧОВІЙ, за оперативну організацію та модерацію зустрічі.