Вітаємо здобувачів вищої освіти фізико-математичного факультету з Міжнародним днем студента! Бажаємо завжди досягати своєї мети.

Нехай навчання дається легко, іспити здаються швидко, а вільного часу буде все більше!

Бажаємо направляти весь ентузіазм в потрібне русло та отримувати  лише “відмінно” і “зараховано” у залікову книжку.  Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у пам’яті слід радісних і позитивних вражень.

Цей святковий для студентства день особливо запам’ятається першокурсникам, тому що їх сьогодні офіційно зарахували до фізико-математичної родини факультету! Дякуємо за теплу атмосферу та чудовий настрій. Вітаємо Вас.

Дякуємо організаторам сьогоднішнього свята й усім, хто  брав у ньому участь.

Також висловлюємо подяку нашим ЗСУ, за їх відвагу та роботу, за те, що боронять нашу державу від ворога, бо навіть під час повітряної тривоги ми мали можливість провести такий чудовий захід.