Вітаємо викладачів, студентів та випускників фізико-математичного факультету зі 104-ю річницею від дня заснування університету!

Перша назва навчального закладу – Кам’янець-Подільський державний український університет. Зараз це Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. В числі перших двох факультетів університету був фізико-математичний факультет, заснований у 1918 році.  За чисельністю студентів це був найбільший факультет . Навіть після відкриття нових факультетів, восени 1919 року на фізико-математичному факультеті навчалося 478 осіб, що складало більше третини від усієї чисельності студентів університету.

Першим деканом факультету був відомий вчений-зоолог – професор Петро Миколайович Бучинський.