25 січня на базі Хмельницької санаторної школи проведено ІІ тур ІII етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Шість учнів 8-11 класів СЗОШ №1, СЗОШ №5, НВК №14, ліцею взяли участь в олімпіаді та посіли призові місця.

Вітаємо переможців та призерів олімпіади – Дениса Андруховського (8 кл., СЗОШ №5) – І місце, Іллю Наливайка (10 кл., НВК №14) – ІІ місце, Володимира Боднара (8 кл., СЗОШ №1), Віталія Підпанюка (9 кл., НВК №14), Катерину Мушеник (10 кл., ліцей), Валентина Середюка (11 кл., НВК №14) – ІІІ місце. Та їх учителів – Івана Теличка (керівника команди, СЗОШ №1), Оксану Ляхоцьку (СЗОШ №5), Ольгу Андрєєву, Ольгу Комарницьку (НВК №14) та Юрія Смольницького (ліцей).

Подяка – Антоніні Губановій, кандидату фізико-математичних наук, доценту кафедри фізики К-ПНУ імені Івана Огієнка, за проведення практичного туру для членів команди.