Фізико-математичний факультет забезпечує навчання бакалаврів за денною формою таких спеціальностей:

• Середня освіта (Математика, інформатика);
  • Середня освіта (Фізика, інформатика);
  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;

На навчання приймаються особи за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) вступників та особи,  які вступають за результатами вступних екзаменів, передбачених у розділі VІ Правил прийому.

Для конкурсного відбору зараховуються бали сертифіката ЗНО з трьох предметів:

Спеціальність Освітня програма Перелік конкурсних предметів Ваговий коефіцієнт
сертифіката ЗНО
014 Середня освіта (Математика) Середня освіта (Математика, інформатика) 1. Українська мова та література 0,5
2. Математика 0,2
3. Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія 0,2
014 Середня освіта (Фізика) Фізика, інформатика 1. Українська мова та література 0,5
2. Математика 0,2
122 Комп’ютерні науки Комп’ютерні науки та   інформаційні технології 1. Українська мова та література 0,5
2. Математика 0,2

За результатами Всеукраїнської олімпіади на базі Університету абітурієнтам нараховуються додаткові бали.

Початок прийому заяв і документів абітурієнтів 14 липня 2021 року.

Заяви приймаються в електронній формі.

У разі потреби, працівники приймальної комісії надаватимуть консультативну допомогу з питань вступної кампанії.

Увага! Детальнішу інформацію та всі зміни щодо вступної кампанії просимо відслідковувати на сайті університету : http://kpnu.edu.ua/ , розділ ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ .  Телефони приймальної комісії: (03849) 3-06-01; (093) 025-10-04 (Life); (098) 223-72-87 (Київстар).
E-mail: pk_kpnu@kpnu.edu.ua