У квітні 2024 р. на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка пройшов Всеукраїнський конкурс наукових робіт для студентської молоді.

Вітаємо здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які здобули перемогу та отримали особливі відзнаки серед значної кількості учасників:

• Микита Фенцур – Диплом І ступеня у секції «Математичне моделювання у статистиці та економіці», науковий керівник – кандидат фізико-математичних наук, доцент Олексій Зеленський;
  • Поліна Іванович – Грамота за ґрунтовне наукове дослідження у секції «Методика викладання дисциплін фізико-математичного циклу в закладах освіти», науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Поведа.

Пишаємось вами й бажаємо творчої наснаги, подальших наукових успіхів і перемог!

Фізико-математичний факультет