Бакалавр на базі повної загальної середньої освіти

Фізико-математичний факультет забезпечує навчання бакалаврів за денною формою таких спеціальностей:

• Середня освіта (Математика, інформатика);
  • Середня освіта (Фізика, інформатика);
  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
  • Професійна освіта (Охорона праці, технічна творчість).

На навчання приймаються особи за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) вступників та особи,  які вступають за результатами вступних екзаменів, передбачених у розділі VІ Правил прийому.

Для конкурсного відбору зараховуються бали сертифіката ЗНО

з трьох предметів:

Спеціальність

Освітня програма Перелік конкурсних предметів

набору на

державне замовлення

Перелік конкурсних предметів

за кошти фізичних і юридичних осіб

Ваговий

коефіцієнт
сертифіката ЗНО

Середня освіта (Математика) Математика, інформатика 1. Українська мова та література 1. Українська мова та література 0,5
2. Математика 2. Математика 0,2
3. Фізика або іноземна мова 3. Географія або біологія 0,2
Середня освіта (Фізика) Фізика, інформатика 1. Українська мова та література 1. Українська мова та література 0,5
2. Фізика 2. Математика 0,2
3.Математика або іноземна мова 3. Географія або іноземна мова 0,2
Професійна освіта

(Охорона праці)

Професійна освіта

(Охорона праці, технічна творчість)

1. Українська мова та література 1. Українська мова та література 0,5
2. Математика 2. Історія України 0,2
3. Біологія або Фізика 3. Географія або біологія 0,2
Комп’ютерні

науки

Комп’ютерні науки та   інформаційні технології 1. Українська мова та література 1. Українська мова та література 0,5
2. Математика 2. Математика 0,2
3. Фізика або іноземна мова 3. Історія України або географія 0,2

За результатами Всеукраїнської олімпіади на базі Університету абітурієнтам нараховуються додаткові бали.

Початок прийому заяв і документів абітурієнтів 10 липня 2019 року.

Заяви приймаються в електронній формі.

У разі потреби, працівники приймальної комісії надаватимуть консультативну допомогу з питань вступної кампанії-2019.

Увага! Детальнішу інформацію та всі зміни щодо вступної кампанії-2019 просимо відслідковувати на сайті університету : http://kpnu.edu.ua/ , розділ ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ.  Телефони приймальної комісії: 0930251004; 0982237287.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

Фізико-математичний факультет засновано у 1918 році в числі перших двох факультетів Кам’янець-Подільського державного українського університету. За чисельністю студентів це був найбільший факультет навчального закладу. Навіть після відкриття нових факультетів, восени 1919 року на фізико-математичному факультеті навчалося 478 осіб, що складало більше третини від усієї чисельності студентів університету.

Факультет і сьогодні є вузловою складовою університету. Викладацький колектив факультету складається з 41 науково-педагогічних працівники, з них 5 доктори наук, професори; 27 кандидатів наук, доцентів; 9 асистентів.

Студенти факультету під керівництвом викладачів щорічно приймають участь у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та наукових конференціях. На факультеті функціонують наукові гуртки, студентське самоврядування, команда КВН.

Студенти факультету, які бажають отримати звання «молодший лейтенант»,  мають можливість  відвідувати військову кафедру (термін навчання – 2 роки).

Всі студенти факультету 100% забезпечуються гуртожитком (неподалік навчальних корпусів).