Бакалавр на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст

• На навчання за денною формою для здобуття ступеня бакалавра на 1-й курс (зі скороченим терміном  навчання 2 роки 10 місяців) приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

Плануються державні місця.

• На навчання за денною формою для здобуття ступеня бакалавра на 2-й курс (з терміном  навчання 2 роки 10 місяців) приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.
Спеціальність бакалавра /

Освітня програма

Спеціальності молодшого спеціаліста Формування академічних

груп

Фахове випробування Термін

навчання

Середня освіта (Математика) /

Математика, інформатика

Всі спеціальності Студенти долучаються до академічних груп

Середня освіта (Математика) /

Середня освіта (Математика, інформатика)

Всі спеціальності Формується

Середня освіта (Фізика) /

Фізика, технологічна освіта, інформатика

Всі спеціальності Студенти долучаються до академічних груп

Середня освіта (Фізика) /

Середня освіта

(Фізика, інформатика)

Всі спеціальності Формується

Комп’ютерні науки /

Комп’ютерні науки та інформаційні технології

Всі спеціальності

Студенти долучаються до академічних груп

Комп’ютерні науки /

Комп’ютерні науки та інформаційні технології

Перелік спеціальностей, затверджений Умовами прийому Формується

Рейтинг вступника

Рейтинг вступника складатиметься з результату фахового вступного випробування та середнього балу диплома молодшого спеціаліста. Сертифікат ЗНО не враховується.

Етапи вступної кампанії

Початок прийому заяв і документів 10 липня 2019 року, а закінчення – о 18.00 годині 22 липня 2019 року.

Проведення фахових вступних випробувань: з  23 липня по 30 липня 2019 року.

Документи для вступу

Заява (подається безпосередньо вступником) і документи приймаються лише у паперовій формі.

До заяви вступник додає такі документи:

• копію документа державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатку до нього;
  • копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
  • копію військово-облікового документа – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Усі копії документів можна засвідчити за оригіналами Приймальною комісією. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

У разі потреби, на період вступних випробувань абітурієнтам надається можливість проживання у гуртожитку.

Увага! Детальнішу інформацію та всі зміни щодо вступної кампанії-2019 просимо відслідковувати на сайті університету : http://kpnu.edu.ua/ ,  розділ ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ.

Телефони приймальної комісії: 0930251004; 0982237287.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

Фізико-математичний факультет засновано у 1918 році в числі перших двох факультетів Кам’янець-Подільського державного українського університету. За чисельністю студентів це був найбільший факультет навчального закладу. Навіть після відкриття нових факультетів, восени 1919 року на фізико-математичному факультеті навчалося 478 осіб, що складало більше третини від усієї чисельності студентів університету.

Факультет і сьогодні є вузловою складовою університету. Викладацький колектив факультету складається з 41 науково-педагогічних працівники, з них 5 доктори наук, професори; 27 кандидатів наук, доцентів; 9 асистентів.

Студенти факультету під керівництвом викладачів щорічно приймають участь у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та наукових конференціях. На факультеті функціонують наукові гуртки, студентське самоврядування, команда КВН.

Студенти факультету, які бажають отримати звання «молодший лейтенант»,  мають можливість  відвідувати військову кафедру (термін навчання – 2 роки).

Всі студенти факультету 100% забезпечуються гуртожитком (неподалік навчальних корпусів).