26 червня відзначив свій 80-літній ювілей професор, академік Академії наук вищої освіти України, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, завідувач кафедри методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі

АТАМАНЧУК ПЕТРО СЕРГІЙОВИЧ

Увесь дружній колектив фізико-математичного факультету шле найщиріші вітання з нагоди Ювілею!!!

Сердечно вітаємо невтомного науковця, знаного вченого, талановитого Вчителя, автора відомих підручників і посібників, відповідального керівника, щирого порадника!

Бажаємо ювіляру міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, а також подальших успіхів, невгасаючого інтересу до науки та нових ідей. Бажаємо також, щоб життя було світлим і радісним, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку душі.