Студенти нашого факультету відгукнулись на проведення  добровільної акції з  благоустрою нашого міста,  щоб  впорядкувати його після осінньо-зимового періоду.
Добровольців для прибирання у визначений час знайти було, по-правді не зовсім легко, бо всі задіяні на консультаціях, концертах і на  різних акціях,  які активно проводяться зараз у нашому місті.  Проте, прийняли пропозицію  і працювали,  як кажуть «за себе і того хлопця» наші активісти:
 Гладиш Дмитро,
Задорожний Володимир,
Велігін Павло,
Міненко Дмитро,
Підрушняк Євген,
Продан Олександр,
Рисюк Аспазій,
Стасюк Валерій,
Цинчик Андрій.
Наші хлопці наводили порядок  у березовому гаю  біля мосту «Біжуча лань».
Ось кілька світлин як трудяться наші хлопці. А виконану роботу в прямому сенсі «видно за плечима».  Хлопці втомились, але задоволені, що їхні зусилля добре помітні.
Цими днями у Кам’янці-Подільському стартував туристичний сезон і буде багато гостей,  тож  приємно,  що  в’їзд у місто буде виглядати  охайно.  Наше місто стало чистішим і в цьому є заслуга  наших студентів,  за що їм щиро дякуємо!