Home | Новини факультету | Привітання з Днем знань!

Привітання з Днем знань!

Шановні викладачі та співробітники, дорогі студенти!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Бажаємо всім студентам фізико-математичного факультету великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й розважливості, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, ніколи не зупинятися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Ваші здібності, працьовитість, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових успіхів, котрими пишатиметься Батьківщина.

Найщиріші привітання викладачам, які щедро діляться своїми знаннями. Їх мудрість і великодушність залишається зі студентами на все життя.

Нехай новий навчальний рік буде багатим на успіхи та наші спільні перемоги. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, впевненості у своїх силах!