Home | Новини факультету | ЦІКАВІ ДОСЛІДИ ВІД СТУДЕНТІВ-ФІЗИКІВ

ЦІКАВІ ДОСЛІДИ ВІД СТУДЕНТІВ-ФІЗИКІВ

В понеділок, 23 квітня, традиційно розпочався «Тиждень фізико-математичного факультету».  Урочисто відкрив тиждень декан факультету – Щирба Віктор Самуїлович,  для якого в цьому році студенти приготували роль «короля» і «коронували» в перший день.

Декан привітав усіх студентів та викладачів зі святом фізико-математичного факультету, початок якого уже традиційно співпадає з приходом справжньої весни, і побажав студентам гарного настрою, удачі, нестримної енергії та активності і реального відчуття того, що найвеселіші і найцікавіші роки – це студентські.

Другий день «Тижня фізико-математичного факультету» пройшов під назвою «День фізика». Найбільшу активність тут проявили студенти 2-го курсу факультету. Вони старанно готували цікаві фізичні досліди, щоб продемонструвати їх всім, хто не байдужий до дивовижного.  Досліди  були підібрані вдало, тому  викликали захоплення та здивування не лише першокурсників, а й студентів старших курсів, викладачів. Надзвичайно здивувало глядачів «чудовисько, яке швидко росло».  Всі досліди студенти детально пояснювали своїм товаришам, як вчителі учням у школі.  Словом, уже перша спроба випробувати себе у ролі вчителів фізики відбулась.