Home | Новини факультету | СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ПРИСВЯЧЕНИЙ «ТИЖНЮ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНГО ФАКУЛЬТЕТУ»

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ПРИСВЯЧЕНИЙ «ТИЖНЮ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНГО ФАКУЛЬТЕТУ»

В середу 25 квітня відбувся святковий концерт до «Тижня фізико-математичного факультету», під час якого обрали також «Міс факультету- 2018». Свято відбувалось на сцені актової зали університету.

У підготовці до концерту було задіяно багато студентів. Під час концерту, присвяченого тижню факультету, розважальні мініатюри демонстрували студенти з факультетської команди  КВК «EasyMat» та студенти групи OPb1-B17.  Зачарував усіх грою на гітарі студент другого курсу Ілля.  Чудові  пісенні подарунки подарували  глядачам студентки Шевчук Марія та Маковій Адріана.

Під час концерту чудовий номер продемонструвала і команда черлідерів нашого факультету «Big Boss». Дівчата та хлопці вразили глядачів свої динамічним та жвавим танцем зі складними акробатичними підтримками.

Під час концерту обрали і «Міс фізико-математичного факультету 2018». У конкурсі брали участь 3 студентки.

Дівчата продемонстували свої таланти, підготували відео-візитку про себе, демонстрували власні  таланти. Красуні декламували вірші, співали пісні, танцювали, давали відповіді на різноманітні запитання. Дівчата тримались гідно, впевнено, хоча звичайно, хвилювались неаби як.

На завершення концерту був танець від конкурсанток та їх партнерів.

Титул «Міс фізико-математичного факультету 2018» отримала студентка F1ms-B17 групи – Мельник Юлія.

Титул «Віце-міс факультету» отримала  студентка KN1-B17 групи  –  Лободюк Юлія.

Номінацію «I-ша віце міс  фізико-математичного факультету» отримала студентка М1-B16 групи – Островська Каріна.

Вітаємо всіх чарівних міс з перемогою і бажаємо подальших успіхів і ще важливіших перемог,  а Мельник Юлії бажаємо перемоги у конкурсі «Міс університету-2018»!

Щиро дякуємо за підготовку конкурсанток та організацію святкового концерту і всієї програми  на «Тиждень фізико-математичного факультету»  студентському самоврядуванню, а саме Пшембаєву Ігорю, Жмуд Ірині, Шибівській Тетяні, Павленковій Юлії.

Відділ виховної роботи фізико-математичного факультету