Home | Оголошення | Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Оргкомітет запрошує до участі у роботі 8-ї Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації», присвяченої 100-річчю Національної академії наук України та 100-річчю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана гієнка, яка відбудеться 18-20 квітня 2018 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Тематика конференції:

—      математичне та комп’ютерне моделювання у прикладних задачах;
—      моделювання і оптимізація керованих процесів;
—      питання оптимізації обчислень;
—      методи моделювання та прогнозування динамічних процесів;
—      проблеми моделювання і прогнозування процесів із розподіленими параметрами;
—      системний аналіз і прийняття рішень;
—      інформаційні технології в освіті.

Заявки на участь у конференції приймаються до 19 березня 2018 року. Особам, які бажають взяти участь у роботі конференції, потрібно зареєструватися за адресою http://optima.kpnu.km.ua/Registration

Inf_Lyst_Optima_2018_UA

Inf_Lyst_Optima_2018_EN