Home | Новини факультету | ДОНОРСТВО  – ЦЕ БЛАГОРОДНО І ПОЧЕСНО!

ДОНОРСТВО  – ЦЕ БЛАГОРОДНО І ПОЧЕСНО!

7 листопада студенти фізико-математичного факультету на прохання міської «Станції переливання крові»  добровільно поділились часткою власної крові з невідомими пацієнтами, які її потребуть.

Щорічно в світі збирають близько 108 мільйонів порцій дорогоцінної людської крові. Половину здає «золотий мільярд» – люди, які живуть в країнах з високим рівнем доходу. Відповідно до статистики Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожній третій людині на Землі хоча б раз у житті потрібне переливання крові. Інформацію про те, яка кількість українців і скільки літрів крові здає на місяць чи рік, отримати неможливо. Запас крові є державною таємницею в Україні.

Чим більше донорів у нашій країні, тим більше шансів вижити у поранених в АТО, онкохворих, породіль, постраждалих в аваріях, тощо. Віддаючи свою кров, донор допомагає зберегти життя знайомим і абсолютно незнайомим людям. Низький уклін, щира подяка вам, шановні донори, від імені тих, з ким ви безкорисно поділились власною кров’ю!

Відділ виховної та профорієнтаційної роботи факультету