Home | Новини факультету | УЧАСТЬ КОМАНДИ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В «КОЗАЦЬКИХ ЗАБАВАХ»

УЧАСТЬ КОМАНДИ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ В «КОЗАЦЬКИХ ЗАБАВАХ»

13 жовтня до Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни на території фортеці  відбувся міський спортивно-розважальний захід «Козацькі забави».

12 команд виборювали перемогу  між собою у різних видах змагань. Всі команди були сильними та прагнули перемогти.

Студенти фізико-математичного  факультету теж  гідно представили свою команду «Отамани».  Найсильнішими  і найспритнішими були:

Бабій-Дейнега Іван

Вістовський Антон

Івасюк Богдан

Крупник Роман

Монастирський Олександр

Підгурська Альона

Шевчук Марія

Яценюк Валерій

У змаганнях «Влучний постріл»  від нашої команди брали участь Богдан, Олександр та Валерій  і посіли 3- місце з 12 команд!

Естафету «Стрибки у мішку» спритно здолали  Марія, Альона, Валерій та Іван.  Увійшли у п’ятірку кращих!

На «Підніманні гирі»  наші  Антон та Роман були одними з найсильніших і найміцніших!

На «Перетягуванні канату» наша команда «трішки поступилися» команді майстрів спорту з  дружнього факультету фізичної культури…Але ми за них раді!

Загалом забави були цікаві та веселі. Світило сонце, вітер здував з місця, зі сцени лунали запальні українські пісні від артистів  з Полтавщини, а команди, націлені на перемогу, впевнено проходили естафету за естафетою.

Підтримка у нашої команди теж була активною та щирою.

У результаті ми отримали масу позитивних вражень і емоцій, Грамоту від департаменту гуманітарної політики міста та солодкий подарунок.

Вітаємо нашу команду і зичимо її учасникам сил, наснаги та завзяття для нових перемог!

КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!

Команда вдячна за організаційну підтримку і допомогу в підготовці до змагань  відділу виховної роботи і гуманітарної освіти університету, деканату фізико-математичного факультету, студентському самоврядуванню – Ігорю Пшембаєву, Ірині Жмуд, Юлії Павленковій, Марині Рой, Тетяні Шибівській.

Відділ виховної і профорієнтаційної роботи

фізико-математичного факультету