Home | Новини факультету | БІГ ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я: ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ПРОБІГ ВУЛИЦЯМИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО

БІГ ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я: ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ПРОБІГ ВУЛИЦЯМИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО

5 жовтня з нагоди 100-річчя нашого університету відбувся легкоатлетичниий пробіг вулицями Кам`янця-Подільського під назвою  «Біг заради здоров`я». Активну участь у ньому взяли також студенти фізико-математичного факультету.

Найактивнішими були студенти 2-го курсу.  Проте  чимало студентів фізико-математичного факультету щиро і гучно вболівали за наших учасників пробігу.

Збір учасників проводився на майданчику  перед центральним корпусом. Позмагатись мали змогу учасники різних категорій: школярі, студенти, ветерани, професійні бігуни.

Наші студенти не підвели, – успішно подолали визначену дистанцію, чим продемонстрували, що вміють не лише «гризти граніт науки», а й мають здоровий дух і тіло. Втомленими, але задоволеними ми радо зустрічали їх на фініші. Ось фотографії тих, хто сміливо бере старт і долає фініш. Ви – наші переможці!

Бажаємо всім студентам нашого факультету брати приклад з цих активних молодих людей.  А самим учасникам пробігу – сили, наснаги,  нових стартів і вдалих фінішів!

Відділ виховної і профорієнтаційної роботи

фізико-математичного факультету