Home | Новини факультету | Дізнаємось більше про Кам’янець-Подільський під гаслом: «Я СТУДЕНТ ТУРИСТИЧНОГО МІСТА»

18 вересня студенти-першокурсники фізико-математичного факультету взяли активну участь у загальноміському краєзнавчо-пізнавальному заході  «Я студент туристичного міста».

Студенти познайомились з історією нашого міста, багатством пам’яток, величною красою його краєвидів, доторкнулись до культурної  спадщини народів, які в різні часи проживали у нашому місті.

Ми дізнались, що Кам’янець-Подільський займає третє місце серед міст України (після Львова і Києва) за кількістю старовинних пам’яток. Їх у нас аж 177!  «Одне з 7-ми чудес України, Квітка на Камені», – так

говорять про наш Кам’янець.

Завдячуючи екскурсоводу Андрію, випускнику нашого історичного факультету,  який знає всі таємниці і міста,  і  студентства, екскурсія виявилась надзвичайно цікавою, захоплюючою і живою. Всі подумки опинялись у Старому місті в епоху  Середньовіччя, в часи королівства,  нашестя турків і татар…

Завдяки таким заходам у студентів формується шанобливе ставлення до культурної спадщини, гордість за край, в якому живемо.  Тож бажаємо кожному першокурснику  знайти себе в нашому місті та щодня вносити свою часточку позитиву в його цікаве і різнобарвне життя!

Адміністрація факультету