Home | Новини факультету | СФК «ЛІДЕР» — гра забувається, а результат залишається!

СФК «ЛІДЕР» — гра забувається, а результат залишається!

З 25 квітня по 16 травня був проведений чемпіонат з футболу між гуртожитками Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

До участі в чемпіонаті долучилися такі команди:

• ФК Поділля (гуртожиток №6)
  • ФК Тумалт (гуртожиток №5)
  • ФК Ведмеді (гуртожиток №4 — факультет фізичної культури)
  • ФК Фортуна (гуртожиток №4 — історичний факультет)
  • ФК Лідер (гуртожиток №3 — фізико-математичний факультет)

Фізико-математичний факультет представляла СФК «Лідер» до складу якої входили такі студенти: Ільчишин Сергій, Гринчук Валентин, Остапов Вадим, Нечай Сергій, Лопатюк Віталій, Голдинський Богдан, Андрійчук Василь, Сироїд Дмитро, Бортняк Володимир,Тижинський Вадим, Подолян Іван, Гончар Назар, Москальчук Андрій, Доротюк Вадим, Арсенюк Юрій, Басістий Ігор, Чорний Іван.

Учасники змагань показали спортивну майстерність та наполегливий характер.

В нелегкій боротьбі команда фізико-математичного факультету посіла IIIмісце.

За високі спортивні досягнення у футбольній грі всіх учасників було нагороджено грамотою і медалями.

Цим досягненням команда наших студентів показала, що на фізико-математичному факультеті навчаються не тільки розумні хлопці, але й спортивні, що дає приклад для наслідування!

Дмитро Сироїд,
студент M1-S16 групи