Home | Оголошення | Міжнародна наукова інтернет-конференція в режимі відеозв’язку (Skype) на тему: «Теоретичні і практичні основи управління процесами компетентністного становлення майбутнього учителя фізико-технологічного профілю».

ШАНОВНІ НАУКОВЦІ!

27-28 вересня 2017 року на базі кафедри методики викладання фізики і дисциплін технологічної освітньої галузі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка планується проведення Міжнародної наукової інтернет-конференції в режимі відеозв’язку (Skype) на тему: «Теоретичні і практичні основи управління процесами компетентністного становлення майбутнього учителя фізико-технологічного профілю».

Запрошуємо до співпраці науковців, викладачів вищих навчальних закладів,  представників державних установ освіти, докторантів, здобувачів, аспірантів.

ЗМІСТОВІ  НАПРЯМИ  КОНФЕРЕНЦІЇ:

• компетентність і світогляд як показники дієвості навчання фізики;
  • концептуальні орієнтири фізико-технологічної освіти в умовах переходу на 12-річний термін навчання у школі;
  • прогнозування як засіб подолання кризових явищ в навчанні педагога фізико-технологічного профілю;
  • основи управління процесами формування авторського педагогічного кредо в майбутніх педагогів фізико-технологічних спеціальностей.

Завантажити (PDF, 515KB)

Завантажити (PDF, 500KB)