Володимир Кухар — чемпіон університету з шашок

1 грудня у центральному корпусі університету відбувся фінальний img_0111матч турніру з шашок-64.  Володимир Кухар (фізико-математичний факультет) і Роман Бузінський  сіли за гральний стіл, щоб визначити, кому дістанеться перемога. Турнір складався з 10 партій. Показово, що перші ходи за гравців зробили декани факультетів. Так, за Володимира, який у першій партії грав чорними, хід зробив Віктор Самуїлович, декан фізико-математичного факультету, а за Романа – Володимир Дубінський, декан історичного факультету.

І гра почала набирати обертів.

img_0116

Перша партія завершилась перемогою Володимира

img_0130

В другій партії переміг Роман, тим самим зрівнявши рахунок.

img_0135

Відсторонено спостерігати було не те, що важко – неможливо. От і глядачі теж влаштували свій “турнір”. Хто – на диванчиках. Хто – на телефоні.

img_0148

До останньої партії було не зрозуміло, хто все таки стане переможцем. Напруження й азарт зростали.

img_0161

З рахунком 11-7 переміг Володимир Кухар. Турнірна таблиця вигляда так (за перемогу партії нараховувалось 2 бали, нічия – 1 бал)

1. 2-0
  2. 2- 2