Гра в шашки. “Фізматівці” стали фіналістами змагань

olkugwvymim

24 листопада відбулась першість університету з шашок-64!
Кращі студенти сформували збірну К-ПНУ для подальших змагань. Також розіграли нагороди у шахово-шашковому клубі “Гросмейстер”. У ході змагань кращими стали студенти Володимир Кухар (фізико-математичний факультет) та Роман Бузінський, які зіграють у фіналі матч із 10 партій і розіграють корону першості.
Третю сходинку виборов один з найактивніших студентів нашого ВИШу – Іван Чорний (фізико-математичний факультет). wl6-pbdv49sВін неодноразово ставав участником рgaag6twajwmізних заходів та змагань, серед яких КВК, настільний теніс, бадмінтон, американський футбол, дартс та інші.
4-5 місце розділили Дмитро Сироїд (фізико-математичний факультет) та Ярослав Дзидз.

У командному заліку перемогли студенти фізико-математичного факультету! Друге місце зайняли студенти історичного факультету, а третіми були студенти факультету фізичної культури!

P.S. Фінальний матч відбудеться у центральному корпусі університету на 2 поверсі.

Джерело: http://meridian.kpnu.edu.ua