Кращі з кращих

17 листопада, у міжнародний День студента у нашому університеті
відбулось нагородження кращих з кращих – переможців рейтингу та тих, що активно проявляли себе у громадському житті вишу. Вітаючи переможців, ректор університету Сергій Копилов зробив акцент на великій силі студентства та вручив їм відповідні відзнаки.
Студенти нашого факультету отримали 10 нагород: 6 з яких, за навчальний рейтинг та 4 за активну громадську роботу у житті К-ПНУ.

Переможцями рейтингу студентів фізико-математичного факультету стали:

dsc_0922  І місце – Іванна Ткачук;
  ІІ місце – Ірина Савчук;
  1cksn1tzdkyІІІ місце – Марія Міхальська.

Також усі нагороди загальноуніверситецького рейтинку в нашому арсеналі:

І місце – Ткачук Іванна Віталіївна (фізико-математичний факультет, F1-S15 група);
ІІ місце – Савчук Ірина Русланівна (фізико-математичний факультет, M2-B12 група);
ІІІ місце – Міхальська Марія Вадимівна (фізико-математичний факультет,Inf1-B12 група).

За активну громадську роботу в житті К-ПНУ були нагороджені: ww2cu86knmu
dyoflgjytqcМарія Герлєй, студентка 3 курсу фізико-математичного факультету
Галина Колодій, студентка 2 курсу фізико-математичного факультету;
Олексій Хомовський, студент 5 курсу фізико-математичного факультету;
Іван Чорний, студент 4 курсу фізико-математичного факультету;

Вітаємо наших фізматівців, зі святом! Прийміть вітання та побажання легкого навчання і хороших результатів. Нехай Вам дається легко, із задоволенням, хай радує кожен день, а не тільки день Студента! Нехай у Вашому житті всі дні будуть сонячними, наповненими радістю й успіхами. Бажаємо вірних друзів, досягнення мрій та втілення найзаповітніших бажань!
З днем Студента, дорогі підкорювачі вершин науки!