Зустріч з воїнами АТО

Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи.

Усі мої сили і душу широку

й життя я віддам до останнього кроку,

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя Батьківщино!

dsc_0762

З метою виховання в студентів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни 17 жовтня на фізико-математичному факультеті КПНУ ім. Івана Огієнка відбулася зустріч «фізматівців» з воїнами АТО — Сеником Мирославом Івановичем та Акимовичем Сергієм Георгійовичем.

dsc_0747

dsc_0731Студенти факультету радо вітали земляків, поділилися власними думками про події на Сході України, поставили запитання, які їх хвилювали, висловили теплі й щирі побажання бійцям. У свою чергу воїни  АТО надали студентам відверті відповіді, поділилися теплими спогадами про пережиті події, передали частинку своєї енергії, мужності й оптимізму.

Присутні з хвилюванням слухали розповідь про нелегкі будні на сході України, в Мар’їнці, про  успіхи та невдачі, про тих, хто загинув на полі бою та вшанували пам’ять про них — хвилиною мовчання. Молодь задавала питання про умови перебування в місцях бойових дій, про закінчення війни, про ставлення місцевих жителів до воїнів. Також був продемонстрований відеоматеріал  подій на Майдані та Сході України.

dsc_0776

У ході зустрічі панувала атмосфера патріотизму і довіри. Студентів надихнув запал Мирослава Івановича та Сергія Георгійовича, їх прагнення захищати Батьківщину і віра в перемогу.

Після бесіди з воїнами студенти вшанували пам’ять загиблих, поклавши квіти до пам’ятника «Пам’яті героїв АТО».