Бакалавр на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст

• На навчання за денною формою для здобуття ступеня бакалавра на 1-й курс (зі скороченим терміном  навчання 2 роки 10 місяців) приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

Плануються державні місця.

• На навчання за денною формою для здобуття ступеня бакалавра на 2-й курс (з терміном  навчання 2 роки 10 місяців) приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.
Спеціальність бакалавра /

Освітня програма

Спеціальності молодшого спеціаліста Формування академічних

груп

Фахове випробування Термін

навчання

Середня освіта (Математика) /

Математика, інформатика

Всі спеціальності Студенти долучаються до академічних груп

Середня освіта (Математика) /

Середня освіта (Математика, інформатика)

Всі спеціальності Формується

Середня освіта (Фізика) /

Фізика, технологічна освіта, інформатика

Всі спеціальності Студенти долучаються до академічних груп

Середня освіта (Фізика) /

Середня освіта

(Фізика, інформатика)

Всі спеціальності Формується

Комп’ютерні науки /

Комп’ютерні науки та інформаційні технології

Всі спеціальності

Студенти долучаються до академічних груп

Комп’ютерні науки /

Комп’ютерні науки та інформаційні технології

Перелік спеціальностей, затверджений Умовами прийому Формується

Рейтинг вступника

Рейтинг вступника складатиметься з результату фахового вступного випробування та середнього балу диплома молодшого спеціаліста. Сертифікат ЗНО не враховується.

Етапи вступної кампанії

Початок прийому заяв і документів 10 липня 2019 року, а закінчення – о 18.00 годині 22 липня 2019 року.

Проведення фахових вступних випробувань: з  23 липня по 30 липня 2019 року.

Документи для вступу

Заява (подається безпосередньо вступником) і документи приймаються лише у паперовій формі.

До заяви вступник додає такі документи:

• копію документа державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатку до нього;
  • копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
  • копію військово-облікового документа – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Усі копії документів можна засвідчити за оригіналами Приймальною комісією. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

У разі потреби, на період вступних випробувань абітурієнтам надається можливість проживання у гуртожитку.

Увага! Детальнішу інформацію та всі зміни щодо вступної кампанії-2019 просимо відслідковувати на сайті університету : http://kpnu.edu.ua/ ,  розділ ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ.

Телефони приймальної комісії: 0930251004; 0982237287.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

Фізико-математичний факультет засновано у 1918 році в числі перших двох факультетів Кам’янець-Подільського державного українського університету. За чисельністю студентів це був найбільший факультет навчального закладу. Навіть після відкриття нових факультетів, восени 1919 року на фізико-математичному факультеті навчалося 478 осіб, що складало більше третини від усієї чисельності студентів університету.

Факультет і сьогодні є вузловою складовою університету. Викладацький колектив факультету складається з 41 науково-педагогічних працівники, з них 5 доктори наук, професори; 27 кандидатів наук, доцентів; 9 асистентів.

Студенти факультету під керівництвом викладачів щорічно приймають участь у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та наукових конференціях. На факультеті функціонують наукові гуртки, студентське самоврядування, команда КВН.

Студенти факультету, які бажають отримати звання «лейтенант»,  мають можливість  відвідувати військову кафедру (термін навчання – 2 роки).

Всі студенти факультету 100% забезпечуються гуртожитком (неподалік навчальних корпусів).

Навчальний процес на факультеті забезпечують чотири кафедри:

• Математики
  • Фізики
  • Інформатики та методики її викладання
  • Методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі

До послуг студентів факультету:

• 2 спеціальні бібліотеки та читальні зали;
  • 2 навчальні корпуси;
  • 17 аудиторій для лекційних і практичних занять;
  • 6 комп’ютерних класів;
  • 8 навчальних фізичних лабораторій;
  • 3 наукові фізичні лабораторії.
  • навчально-виробнича майстерня;
  • гуртожиток;